Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Türk erkekleri çok tehlikeli

Türk erkekleri çok tehlikeli

Türk kadınını çok zeki ve seksi bulan Zeki 2004 katalog yıldızı Lisa Cazzulino'nun en büyük derdi ise yanından hiç ayrılmayan erkekler.

Zeki 2004 katalog yıldızı Lisa Cazzulino, Sydney Üniversitesi'nde ekonomi eğitimi alıyor. Avustralyalı top model, İtalya'da yaşıyor. Daha önce iki kez İstanbul'a gelen Lisa, Zeki'nin Paris'teki iç giyim katalog çekimleri sırasında Zeki Triko ekibiyle yakın ilişki kurmuş.

Türkiye'yi çok seven ünlü manken, çekimler nedeniyle Bodrum'u çok fazla gezme imkanı bulamadı. Bundan sonra Bodrum'a iş yerine tatil için gelmeyi planlayan Lisa, 'Denize hayran kaldım. Erkek arkadaşımla buraya gelip muhteşem bir tatil geçirmeyi planlıyorum' diyor.

'Erkekler biraz fazla çapkın'
Türk kadınını çok zeki ve seksi bulan Lisa'nın en büyük derdi ise yanından hiç ayrılmayan erkekler. Türk erkeklerini 'çok tehlikeliler' sözleriyle tanımlayan ünlü manken, 'Burada tanıdığım erkeklerin hepsi çok şık ve yakışıklıydı. Ancak galiba biraz fazla çapkınlar' diye konuşuyor.

Casta ile tek farkımız kazandığımız para
Laetitia Casta'ya benzerliğiyle dikkat çeken Lisa, 'Evet benziyoruz. Aramızdaki tek fark kazandığımız para. Ben onun kadar fazla para kazanamıyorum' diyor. Zeki Triko'nun ürünlerini çok beğendiğini söyleyen Lisa, sözlerini şöyle sürdürüyor:

Erkek arkadaşını çok seviyor
'Yurtdışındayken Zeki'nin ürünlerini bilmiyordum. Ancak şirketle irtibata geçtiğimde Zeki Triko'nun Türkiye'de önemli bir şirket olduğunu anladım. Mayoların kumaşları çok kaliteli. Kalıplarını da çok beğendim. Yurtdışındaki iyi markalardan hiçbir farkı yok. Keşke Milano'da da bu ürünler olsaydı.'

Erkek arkadaşı Milano'da olduğu için başka bir ülkeye yerleşmeyi düşünmeyen Lisa 'Çok önemli bir teklif bile gelse, onu orada bırakıp gelemem. Çünkü o benim herşeyim' diye konuşuyor.
376
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.