Magazin

Tuna Kiremitçi-İclal Aydın itirafı

Tuna Kiremitçi-İclal Aydın itirafı

Tuna Kiremitçi-İclal Aydın aşkı, bir anda magazin gündeminin ilk sırasına oturdu.

Gazeteci İclal Aydın, "Çok güzel bir ilişki yaşıyorum. İkimizin de gamzeleri var, ne güzel değil mi" diyerek ilişkiyi doğruladı. Kitapları onlarca baskı yapan yeni nesil edebiyatçılardan Tuna Kiremitçi, eşinden ayrıldığı bile duyulmadan İclal Aydın ile birlikte olmaya başladı.

Klip yönetmeni eşi Kemal Başbuğ ile 4.5 yıllık evliliğini geçtiğimiz haziran ayında noktalayan ve bu evlilikten Zeynep Lal adında bir kız çocuğu olan İclal Aydın ve Tuna Kiremitçi'nin aşk haberi, hem edebiyat dünyasında, hem de magazin basınında yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz cuma günü Vatan Gazetesi'nin Gülümse ekindeki köşesinde Tuna Kiremitçi'yi "A.Ş.K Neyin Kısaltması" adlı kitabı nedeniyle Türkiye'nin en karizmatik erkeklerinden biri seçen Aydın, dün yaptığı açıklamayla bu beraberliği doğruladı.

"O karısından ayrılmış, ben de kocasından ayrılmış edebiyatçılardık. Yani birbirini iyi anlayan iki insanız" diyen İclal Aydın, tanışma öykülerini ve sonrasını şu sözlerle anlattı: "İlk kez TOÇEV'in bir televizyon programında tanıştık. Eylül sonundan itibaren de birlikte olmaya başladık. Tuna'nın son kitabını çok beğendim, zaten kitabın hazırlanış aşamasında da çok çalıştım. İlanlardaki fotoğraf çekimi için yine birlikte çalışmıştık. Hatta Tuna'nın ilanda giydiği kıyafetleri ve gözlüklerini bile ben seçtim. Çok güzel bir ilişki yaşıyorum. İkimizin de gamzeleri var, ne güzel değil mi?"
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.11.2005
580
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.