Magazin

Tüm salonun önünde eşine hakaret etti

Tüm salonun önünde eşine hakaret etti

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses’in asistanı Emre Ergen ile Özlem İlkay önceki akşam Günay Restaurant'ta kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi. Nikah sonrası oldukça gergin olan İbrahim Tatlıses eşi Ayşegül Yıldız’ın yanına geldiğinde ise bilinmeyen bir nedenle eşine bağırması ve hakaret etmesi tüm salonda yankılandı ve tüm gözler bir anda Tatlıses’in olduğu masaya kilitlendi.

İbrahim Tatlıses ile Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy çiftin nikah şahitliğini yaparken Tatlıses duygusal anlar yaşadı. Ünlü türkücü nikaha hamile olduğu konuşulan eşi Ayşegül Yıldız ile katıldı. Nikahın kıyılacağı salona giderken Tatlıses’in oldukça gergin olduğu görülürken gazetecilerin önceki gün hayatını kaybeden halk ozanı Neşet Ertaş’ı sorması üzerine, “Benim acım bana yeter. Soru sormayın” dedi.

"Hepiniz evlenin yoksa yanıma yaklaştırmam"
Nikahın kıyılacağı sırada Tatlıses asistanı Emre Ergen’in manevi oğlu olduğunu söyledi ve menejeri Eyüp Kanat’a dönerek, “Eyüp sıra sende. Benim yanımda evlenmeyen adam kalmayacak yoksa yanıma yaklaştırmam. İlk beni evlendirdiniz, ya ilk sıraya beni atmayacaktınız ya da şimdi sıra sizde yanımdaki herkes evlenecek. Yoksa benden kopar evlatlıktan ret ederim seni” diye konuştu. Tatlıses gelin Özlem İlkay’dan bahsederken ise, “Biz konserlere Atlasjet ile gidiyoruz. Emre de uçakta Özlem’i beğenmiş. Bir gün yanıma geldi 'Abi ben evleneceğim kızı buldum' dedi. Özlem’i yanıma getirdiğinde ise bir baktım benim kızımın adı gibi bir melek” dedi. Tatlıses’in evliliklerin kutsal olduğunu söyleyerek gözyaşlarını tutamadı.

Bir devir kapandı
Evlilik cüzdanının verileceği sırada konuşan İbrahim Tatlıses, “Gelin hanım bunu kaybetmez. Kadınlar evliliğin ciddiliğini bilir. Ben dahil olmak üzere bazen evliliği elimize yüzümüze bulaştırıyoruz. Ben sağlam yere emanet ettim evlilik cüzdanını istediğimde önüme koyar” dedi. Dışarıda gazetecilerin sorularını yanıtlamayan Tatlıses nikahın ardından gazetecilere dönerek “ dışarıda sordunuz ama şimdi yanıtlayayım. Bugün ki kaybımız çok acı. Bir devir kapandı diyebilirim. Ne sazında bir saz, ne sözünde bir söz nede sesinde bir ses bir daha gelmez. Önce babası başlattı sonra kendisi devam etti. Bir Neşet Ertaş, Mahsuni şerif kolay yetişmez. Kıymetini bilmedik öldükten sonra yok böyle yapsaydık, yok şöyle yapsaydık. Daha büyük ustalarımız var onlarda kendi dallarında büyükler. Onlara sahip çıkalım yüreğimiz yanmasın” dedi ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Eşine kızıp bağırdı
Nikah sonrası oldukça gergin olan İbrahim Tatlıses eşi Ayşegül Yıldız’ın yanına geldiğinde ise bilinmeyen bir nedenle eşine bağırması ve hakaret etmesi tüm salonda yankılandı ve tüm gözler bir anda Tatlıses’in olduğu masaya kilitlendi.

Hülya yanlış yaptı
Düğüne katılanlar arasında yer alan usta oyuncu Aydemir Akbaş gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin sağlığının nasıl olduğunu sorması üzerine Akbaş, “Bel fıtığı yüzünden 20 dakikadan fazla oturmam yasak... Kanser teşhisi konulduktan sonra doktorun 'Sigara ve alkol içersen öleceğimi' söylemesi üzerine sigara ve alkolü bıraktım” dedi. Antalya Altın Portakal Film Festivali jüri başkanı olan Hülya Avşar’ı aradığını söyleyen Akbaş “ Hülya’yı telefonla aradım ve yaptığını yanlış olduğunu söyledim. Ne olursa olsun ne kadar filmde rol alırsan al kabul etmemen lazımdı dedim” diye konuştu. Kendisinin 120’den fazla filmde oynadığını ve 20’den fazla senaryo yazdığını söyleyen Akbaş, “Ben Hülya’dan da diğer isimlerden de daha bilgiliyim ve daha çok filmde oynadım ama ben bile jüri başkanlığı teklifini kabul etmem. Ben jüri başkanı olsam komedi sevmesem veya filmi çeviren yönetmeni sevmesem oy vermezdim. Bunun için jüri başkanlarının yabancı olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Yayın tarihi: 26.09.2012
434
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.