Magazin

Tüm malları onun üzerine

Tüm malları onun üzerine

Yazar şarkıcı Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen "Ali Bey hastalığı döneminde eşine dört elle sarılmış, iş yeri hariç tüm malları da onun üzerine yapmış" dedi.

Güncellenme tarihi:
ALİ TARAN-AYŞE ÖZYILMAZEL FOTOĞRAFLARI Ali ve Ayşe'nin düğününden en özel...Galeriye gitmek için tıklayınızOya Germen, evlilikleri çok konuşulan ünlü reklamcı Ali Taran ile kızı Ayşe Özyılmazel'e sahip çıktı. Germen, konuk olduğu 'Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika' programına çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Germen'in yaptığı o açıklamalar; Bu nikah gizli yapılacaktı. Nikahta sadece 16-20 kişi olacaktı. Ve bu titizliği Selma Hanım'ı düşündükleri ve yanlış anlaşılmaktan çekindikleri için yani ona saygıdan yapacaklardı. Ali ve Ayşe Bodrum'a tatile gittiler. İkinci günü Ali evlenme teklif etmiş. Flört edersek yıpratılırız diye hemen evlenme kararı almışlar. Nispet gibi bir şey yoktu. Ali çok aklı başında biri. Tanıdıkça varlığına şükrettiğim bir insan. Hasatlık döneminde eşine dört elle sarılmış. Bunu Selma Hanım da söylüyor. Ayşe kesinlikle bu olayların içinde yok. Bütün mallar Selma Hanım'ın üzerinde. Ali'nin sadece iş yeri var. (Habertürk)
Yayın tarihi: 16.09.2011
400
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.