Magazin

Tüm aile bir arada

Tüm aile bir arada

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in ikiz bebekleri Knox Leon ile Vivienne Marcheline'in fotoğrafları, bugün piyasaya çıktı.

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in yaklaşık bir hafta önce Güney Fransa'da dünyaya gelen ikiz bebekleri Knox Leon ile Vivienne Marcheline'in fotoğrafları, Hello'nun Türkiye baskısında bugün piyasaya çıktı.

Ailenin tüm üyelerinin bir araya geldiği ve toplam 14 milyon dolar ödenen fotoğraflar, diğer ülkelerle aynı hafta Türkiye'de basılan Hello dergisinin bugün piyasaya çıkan sayısında yayımlandı. Dergi, bu fotoğraflara tam 17 sayfa ayırdı. Yapılan anlaşmaya çerçevesinde, pazartesi günü, sadece internette kullanılmak üzere bir fotoğraf basına dağıtılmıştı.
Angelina Jolie ve Brad Pitt, ikizlerin bakımına yardım ediyorlar. Banyodan alt değiştirmeye kadar herşeyle ilgileniyorlar. "Çocuklarımızın her biri bizim için tek ve çok özel. Bizim için biyolojik olanlar ya da evlat edilenler arasında hiçbir fark yok" diyor Angelina Jolie. Brad Pitt, ikizler için nasıl isim seçtiklerini şöyle anlatıyor: "Vivienne ismini daha once bulduk. Her zaman 'Viv' diyeceğiz. Marcheline'ı ise Angie'nin büyükannesine duyduğumuz saygıdan dolayı koyduk. Knox'un adı aileden geliyor, benim büyükbabamın ismi. Leon ise klasik Fransız adı."

Angelina Jolie, gün geçtikçe her ikisini de aynı anda rahatlıkla emzirebildiğini söylüyor. Hamileliği boyunca sadece süt ve peynir aşeren süper anne, doğumdan sonra doktorları sayesinde kendini kolayca toparladığını söylüyor ve "Doktorlarım sayesinde ilk günü kolay atlattım" diyor. Nice'deki hastanede ikizlerini dünyaya getirdikten sonra bazı geceler Brad ve çocuklar da anneleriyle hastanede kalmışlar.
Brad Pitt, "Bir gün baba olacağını düşünüyor muydu ya da bu kadar çok çocuğa sahip olacağını hayal ediyor muydu" sorusuna, "Her zaman şöyle derdim eğer bir gün baba olacaksam bu benim için çok önemli olacak" yanıtını veriyor. Hamilelik ve doğum sürecini yaşayan Angelina Jolie ile yla gurur duyan Pitt, "kesinlikle kahramanca" diye tanımlıyor eşinin yaşadıklarını.

Brad Pitt'in ailesi onlarla birlikte kalıyor. Angelina ise annesi hayatta olmadığı için ve ailenin mutluluğunu onlarla paylaşamadığı için üzgün. "Vivienne'in annemi soracağı günü görebiliyorum. Annemin ne kadar özel bir olduğunu ona anlatacağım" diyor ünlü aktrist. Yorgunluğa rağmen Brad Pitt baba olduğu için oldukça mutlu.

Hello'nun bugün piyasaya çıkan sayısında, Angelina Jolie'nin ailesiyle birlikte yaşadığı Fransa'daki evinde yaptığı "İkizlerin prematüre doğabileceğini biliyordum. Ve onları tahmin ettiğimden de büyük ve sağlıklı görünce içimi huzur kapladı" açıklamasına da yer verildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.08.2008
513
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.