Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuğçe'nin top model kaprisleri

Tuğçe'nin top model kaprisleri

Bir katalog çekimi için İstanbul'a davet edilen manken Tuğçe Kazaz, teklife "evet" dedi ama karşılığında da birçok şart koştu.

Tuğçe Kazaz, Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis'e aşık olduğu için dinini değiştirip Ortodoks olmuş, vaftiz töreninden sonra da Yunan adetlerine uygun olarak evlenmişti.

Ailesinin tepkisine rağmen kararından dönmeyen Kazaz, evlilik sonrası ilk kez İstanbul'a gelmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar top model Nuria de la Fuente ile çalışan Gizia firmasının yeni yüzü olan Tuğçe Kazaz, yarın Türkiye'ye gelecek.

Özel şoförlü araç istedi
Deniz Akkaya, Çağla Şikel, Güzide Duran gibi modeller arasından seçilen ünlü mankenin, Türkiye'ye gelmeden önce firmaya bazı şartlar koştuğu da öğrenildi. Eşinin soyadının kullanılmasını, beş yıldızlı otelde ağırlanmayı ve özel şoförlü araç tahsis edilmesini isteyen Kazaz'ın bu talepleri kabul edildi. Öte yandan Tuğçe Kazaz, Gizia'nın uluslararası reklam kampanyası sayesinde dünya modeli olma fırsatı da yakalayacak.
(Hürriyet/Kelebek)
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.