Magazin

Tuğçe Kazaz'ın evlilik sürprizi!

Tuğçe Kazaz'ın evlilik sürprizi!

Yunanistan'da çekilen "Radyo Tantana" adlı filmdeki rol arkadaşı Yorgos Seitaridis'e gönlünü kaptıran Tuğçe Kazaz, 10 Eylül'de Atina'da evleniyor.

Tuğçe Kazaz'ın birbirinden güzel fotoğraflarını görmek için sağ taraftaki Foto Galeri'yi tıklayınız!

Ocak ayında mankenlik yapmak için New York'a giden ve kısa sürede kendini fark ettirmeye başaran Tuğçe Kazaz'ın sekiz ay içinde hayatı tamamen değişti! Mesleğinde önlenemez yükselişini sürdüren, Vogue dergisi tarafından "Geleceğin 100 Top Modeli" arasında gösterilen Tuğçe, ardından Türk-Yunan ortak yapımı olan sinema filmi "Radyo Tantana"da da başrolü kapmıştı. İşte esas değişiklik, filmin çekimlerine başlanmasıyla gerçekleşti. Çünkü Tuğçe, filmdeki rol arkadaşı Yorgos Seitaridis'e gönlünü kaptırdı ve yaklaşık iki aylık flört döneminin ardından yıldırım hızıyla evlenmeye karar verdi.

Kır düğünü yapacaklar
Pazartesi günü müstakbel eşiyle İstanbul'a gelen Tuğçe'nin mutluluktan ayakları yere basmıyor. Sevgilisine İstanbul'u gezdiren Tuğçe, düğünlerinin 10 Eylül'de Atina'da, Yorgos'un babasının evinde olacağını söyledi. Tuğçe ile Yorgos, 100 kişilik kır düğünüyle evlenmeyi planlıyormuş.
Yayın tarihi: 12.08.2005
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.