Magazin

Tuğba'nın popo kavgası büyüyor

Tuğba'nın popo kavgası büyüyor

"O Şimdi Asker" adlı şarkısıyla popüler olan Tuğba Ekinci bir zamanlar yedikleri içtikle bir olan yakın arkadaşı Zeynep Yılmaz ile şarkı yüzünden sonunda birbirlerine girdiler.

Şarkının tartışması bitti derken şarkının klibinde yer alan poponun kendisine ait olduğunu söyleyen Zeynep Yılmaz, "Tuğba'nın kendisine verilen şarkıyı besteci Yalçın Polat'ı bir gecede nasıl kandırdıysa elinden aldığını söylerken, Şarkının klibinde kendi fiziğini beğenmediği için benim oynamamı istedi.

Ben de hayatımdan çıksın diye bu iyiliği yaptım" diye açıklamalarda bulunmuştu. Geçtiğimiz akşam Discorium'da karşılaşan ikili, içeride bir anda birbirlerine girerken araya güvenliklerin girmesiyle zar zor ayrıldılar.

Sanatçı Tuğba Ekinci; "Evet dün gece Discorium'da Zeynep Yılmaz'la karşılaştık ve aramızda ufak bir tartışma oldu. Kendisi benim eski arkadaşımdı. Kendisine televizyonlarda çıkıp benim adımı bir daha benden habersiz anmaması için uyarıda bulundum, o kadar. Daha sonra arkadaşımla çıkışta bir basın ordusuyla karşılaştım ve bana kendisini tehdit ettiğim iddia edildiği söylendi. Tabii ki böyle bir şey yok.

Ben mekandan çıktıktan sonra evime gidip yattım. Zaten gece dışarıda geç saatlere kadar gezmesini tozmasını seven biri değilim. Bu sabah da şok bir telefonla uyandım. Hesapta ben hanımefendinin arabasını büyük bir sopayla parçalamışım falan filan. Benim gücüm ne ki. Sopayla o arabayı parçalayım..Bu arada Ben bu kadar aptal birimiyim. Zeynep hanımın 2 gün sonra albümü çıkıyormuş, yani amaç belli. İyi satışlar." dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.01.2007
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.