Magazin

Tuğba Özay'ı yıkan ihbar

Tuğba Özay'ı yıkan ihbar

Manken Tuğba Özay, yeraltı dünyasının tanınmış ismi Kürşat Yılmaz ile birlikte "uyuşturucu madde" ihbarıyla Bodrum'da gözaltına alındı.

Kürşat Yılmaz ve beraberindekiler dün yüzer disko Katamaran'da uzun süre eğlendi. Akşam saatlerinde Gümbet Sahili'ndeki yüzer diskodan iner inmez yeraltı dünyasının ünlü ismi Kürşat Yılmaz, manken Tuğba Özay ve beraberindekiler Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü ekipleri tarafından emniyete götürüldü.

Yılmaz'a ait olduğu ileri sürülen "34 KY 726", "34 AY 028" ve "34 EHT 65" plakalı otomobiller polis tarafından didik didik arandı.

"Eğleniyorduk"
Bodrum'a 3 gün önce yakınlarıyla birlikte tatile geldiği belirtilen Kürşat Yılmaz, sağlık raporu için götürüldüğü Bodrum Devlet Hastanesi'nde gazetecilere gerekçesiz gözaltına alındığını söyledi. Polisin kendilerine işkence yaptığını ileri süren Yılmaz, "Ailelerimizle tatil yapıyorduk. Eğlenmek için gittiğimiz Katamaran'dan iner inmez bizi gözaltına aldılar. İşkence gördük" diye bağırdı.

Tuğba Özay, Kürşat Yılmaz ve 12 kişi sağlık kontrolları sonrası serbest bırakıldı. Bodrum Emniyet Müdürü Yılmaz Özden bir ihbar üzerine 14 kişiyi gözaltına aldıklarını, ancak asılsız çıktığını söyledi. Otomobil-lerde ve kişilerde uyuşturucuya rastlanmadı. Bulunan 4 silahın ruhsatlı olduğu anlaşıldı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.09.2004
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.