Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuğba Özay'dan konserde frikik!

Tuğba Özay'dan konserde frikik!

Antalya’da düzenlenen Şef Aşçılar Yarışması’nda sahneye çıkan manken Tuğba Özay, mini elbisesinin azizliğine uğradı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

TUĞBA ÖZAY'DAN KONSERDE FRİKİK

Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi’nde Antalya Chef Club Aşçılar Birliği tarafından düzenlenen ’3’üncü Chef Star 2012 Mutfak Oscarları’nda sahneye çıkan Tuğba Özay, kendisine armağan edilen aşçı önlüğünü giyerek şarkılarını söyledi. 2010 yılında çıkardığı ’Armoni’ albümünde yer alan şarkılarını seslendiren manken, bu albümdeki tüm şarkıların sözlerini Antalya’da yazdığını belirtti. Antalya’nın kendisi için çok önemli bir şehir olduğunu dile getirdi.

Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Özay, mini ;elbisesinin azizliğine uğradı. Siyah renkli mini bir elbiseyle sahneye çıkan Tuğba Özay, şarkılarını dans ederek söylemeye kalkışınca frikik vermekten kurtulamadı.

Özay, sahnenin önünde biriken kalabalığın fotoğraf çekip görüntü almaya çalışması karşısında, kalabalığın arasına karışarak hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Hiçbir hayranının birlikte fotoğraf çektirme isteğini kırmayan Tuğba Özay, en kısa zamanda Antalya’ya tekrar geleceğini söyleyerek programını bitirdi.

590
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.