Magazin

Tuğba Özay yaşadıklarını anlattı

Tuğba Özay yaşadıklarını anlattı

167 gün tutuklu kalan manken Tuğba Özay tahliye sonrası ilk kez canlı yayına çıkarak cezaevinde yaşadıklarını anlattı

Çeteyi azmettirdiği gerekçesiyle tutuklanan Tuğba Özay, 167 gün kaldığı Paşakapısı Cezaevi'nden çıktıktan sonra ilk kez Kanal D'de Müge Anlı ile Pakize Suda'nın sunduğu 'Dobra Dobra'ya katıldı. Aylar sonra bir TV programına katıldığı için çok heyecanlı olduğunu belirten Özay, "Gece 03.30'da uyandım. Kafamda kurdum ama kurgu yapmayı başaramıyorum her şey akışında gitsin istiyorum" dedi. Özay, "Neden yabancılar koğuşunda kaldın?" sorusuna, "Hem güvenliğim hem de insanların zamanla bana alışması için idarenin ve savcılığın aldığı bir karardı" diye cevap verdi. "Cezaevine girmek hiç aklına gelir miydi?" sorusuna ise "Hepimiz potansiyel mahkumuz. Bir insan, mal beyanından bile 10 gün içeri girebilir. Bazen nedense cezaevine gireceğime dair garip bir his gelirdi içime" dedi. Güzel manken cezaevine girişini ise şöyle anlattı: "Haberlerde 'Tuğba Özay aranıyor' deniyordu. 'Ben buradayım' dedim. Avukatımı alıp gittim. O kadar emindim ki çıkacağımdan... Savcı önce tahliyemi istedi, sonra gece geç saatte zaten hissetmeye başladım tutuklanacağımı."

Özay, sözlerine şöyle devam etti: "Bu camiada mutsuzluklardan, mutluluk çıkarıyorlar. Bir çok insanın bir yerlere gelmesini sağladım. Yetişemediğim işe başka arkadaşları gönderen biriyim ama hiç beklemediğim insanlar çok farklı açıklamalar yaptı. Destek verdiğim insanların da çok kaçamak konuştuğunu gördüm. Göz yaşlarımı içime akıttım."

Sevdiğim adam kavun değil ki
Ünlü manken, eski sevgilisi Akın Büyükoğlu ile ilgili şunları söyledi: "Sevmek hataysa, hata yaptığımı düşünüyorum. İlişkiyi bitirmek istedim, bitiremedim. Karşındaki kavun değil ki koklayıp anlayasın. Ben yanlış insanı sevmişim. Pişmanım desem kendime ihanet etmiş olurum. Ben başımı öne eğdirecek bir şey yapmadım. Yaşattıklarım için ailemden özür dilerim."
(Vatan)
Yayın tarihi: 28.02.2008
406
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.