Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuğba Özay silikonsuzluğunu ispat etti

Tuğba Özay silikonsuzluğunu ispat etti

Tuğba Özay, katıldığı göğüs büyüten kapsüllerin tanıtım teklifini kabul ederken doktor raporu aldığını söyledi.

Cevahir Alışveriş merkezinde geçtiğimiz gün Eco doğal ürünlerin Amerikadan ithal göğüs büyütücü bitkisel kapsül rimlifem'in tanıtımını yapan ünlü manken Tuğba Özay, bu tanıtımı yapmak için doktor raporuyla silikonsuzluğunu ispat etmiş.

'O kadar çok silikonlu manken varmış ki silikonsuzluğumu iptal etmek ve bu ürünü kullanabilmek için doktor raporu ile bu işi kabul ettim' dedi.

Çağla'ya silikon yakışmıyor
Kendisinin hiçbir yerinde estetik ve silikon olmadığını belirten Özay, silikonlu mankenler arasında en çok beğendiğinin Deniz Akkaya olduğunu belirtirken, Çağla Şıkel'e silikonun yakışmadığını belirtti ve 'Göğüs çatısından dolayı Çağla'ya silikon yakışmıyor' dedi.

Starda yayınlanan ünlüler sirkinde yarışan Özay, kalçasında sigara yanığını gibi olan yaranın ipten dolayı kesilmiş olduğunu belirtirken, İpte cambazlık normal hayattakinden daha kolay gerçi ama kalçamı ip kesti' dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.