Magazin

Tuğba Özay podyuma döndü

Tuğba Özay podyuma döndü

Ünlü manken Tuğba Özay, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez podyumda yürüdü.

Metro City Alışveriş merkezinde bulunan Marks & Spencer, Boyner, Beta, Kığılı, Efor gibi markaların kıyafetleriyle yapılan defilede Ece Gürsel, Şenay Akay, İpek Tanrıyar, İlgi Gövsa, Neslihan Yavuzcan gibi isimler podyuma çıktı.

Cezaevinden çıktığından bu yana hiçbir defileye çıkmayan Tuğba Özay ilk kez bu defilede podyumda boy gösterdi. Sadece bir kez podyumda yürüyen Özay'ın heyecanı gözlerden kaçmadı. Defile bitiminde organizatör Banu Noyan'ın önderliğinde hazırlanan sürpriz ile Özay'ın dönüşü şerefine podyumda pasta kesildi. Pasta'nın üzerinde Tuğba Özay'ın fotoğrafının olması ilgi çekiciydi.

Tuğba Özay, cezaevinden sonraki ilk defilesi hakkında, "Kendimi çok hazır hissetmiyordum. Çok teklif geldi. Ama Banu ile sürekli telefonda konuştuk. Bir yerden tekrar başlamak gerektiğini düşündüm. Banu'nun ve ekibin sıcaklığı çok güzel. Tuğba Özay geri döndü artık" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 31.03.2008
711
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.