Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuğba Özay dava hazırlığında

Tuğba Özay dava hazırlığında

Tuğba Özay, Bodrum'da Kürşat Yılmaz ve arkadaşlarıyla birlikte gözaltına alınmasıyla ilgili olarak haksızlığa uğradığını belirtti.

Tuğba Özay, "Hiçbir şey yokken başıma böyle bir şey geldi. Ağlamaktan gözlerim şişti. Bana sürülen bu lekeyi kim temizleyecek? Dava açacağım" dedi.

Manken Tuğba Özay, yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz ve kalabalık bir grupla birlikte çıktığı tekne gezisinin ardından gözaltına alınmasıyla ilgili olarak Hürriyet'e konuştu.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü ekiplerinin bir ihbar karşısında gerçekleştirdiği operasyonla ilgili oldukça sert açıklamalarda bulunan Özay, "Bu bir şovdur" dedi.

Seksi manken konuşmasına şöyle devam etti: "Teknede 35 kişiydik. Herkesin yanında ailesi, çocuğu vardı. Gezi sonrasında tam arabalarımıza binerken polisler geldi, alıp bizi götürdüler. Olayın hiç benimle alakası yok. Beni sadece şov malzemesi olarak kullandılar. Ortada hiçbir şey yok. Ne bir savcılık kararı ne bir ihbar var. Sadece Kürşat Yılmaz olduğundan dolayı bunlar yaşandı.

Ortada ne bir uyuşturucu var ne de başka bir şey. Böyle bir şeyin olması da mümkün değil. Bana sadece alkol testi yaptılar o kadar. Ayrıca Kürşat Yılmaz 24 saat zikir çeken bir adam. Alkol dahi kullanmıyor.

Ama basına ihbar aldıklarını söylemişler. Çünkü söyleyecek başka bir şeyleri yok ki. Haksız yere, hiçbir neden yokken başımıza bunlar geldi. Ben davacı olacağım".

Özay, kendisini mavi yolculuğa Kürşat Yılmaz'ın 24 yaşındaki oğlu Alparslan Yılmaz'ın davet ettiğini, bu nedenle teknede gün boyunca birlikte olduklarını belirtti. Pişman olacak bir şey de yapmadım" dedi.
(Hürriyet)
589
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.