Magazin

Tuğba kurşun döktürüyor

Tuğba kurşun döktürüyor

Tuğba Özay, katıldığı tanıtımda klozet kapaklarını görünce "Burası camiadaki gereksiz insanların olması gereken yer" dedi.

Manken Tuğba Özay ve sunucu-manken Vahe Kılıçarslan önceki gün19.Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı'ında Petek Banyo sistemleri standında tanıtım yaptı.

Kılıçarslan ile Özay klozet kapaklarının olduğu bölüme geldiğinde "Burası bu camiadaki gereksiz olayların ve insanların olması gereken yer" diyerek klazet kapaklarını açtılar.

Tuğba Özay çok göze geldiğini söyleyerek, "Nazara çok inanıyorum neye elimi atsam hangi projede olsam göze geliyor. Kurbanlar kestirip kurşun döktürüyorum. Bu camiadaki her kesimden çekemeyen çok kişi var. Kurtlar sofrasının tam ortası duruşumla kendimi belli etmem ve kendimi meze etmemem rahatsız ediyor insanlırı" dedi.

Hüsnü bir aşk yaşayacaksa bu Deniz Seki olmasın
Hüsnü Şenlendirici ile Deniz Seki aşkından konu açılınca Özay, "Hüsnü arkadaşımız Bence çocuğuna yuvasına dönsün. Ama böyle birşey yaşayacaksa da bu Deniz Seki asla olmasın. Eğer bir aşk yaşayacaksa da bu bir başkası olsun lütfen" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 09.04.2007
435
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.