Magazin

Tuğba ile Ersoy'un eski eş kavgası

Tuğba ile Ersoy'un eski eş kavgası

Ahu Tuğba'nın 'Evliyken eşim beni Bülent Ersoy'la aldattı. Ersoy henüz kadın da olmamıştı' sözleri, yeni bir skandala neden oldu. Ersoy ise, 'Bunların aslı astarı yok. Eğer doğru olsaydı, o dönem söylemediği lafı bırakmazdı' dedi.

Ahu Tuğba'nın 'Bülent Ersoy olmadan önce, kocam beni onunla aldattı. Evliliğim boyunca onunla resmen yaşadı. Üstelik henüz kadın olmamıştı' açıklamasına Bülent Ersoy'dan sert yanıt geldi. Şöhreti sönmüş kişilerin gündeme gelmek için, adını kullanarak böyle açıklamalar yaptığını belirten Ersoy şunları söyledi:

'Bu iddiaların aslı astarı yok. Ben nelerle uğraşıyorum, onlar neler yapıyor. Hepsi hayal mahsulü. O hanımefendiye sormak isterim. Neden o dönemde, yani şöhretli olduğu dönemde bu açıklamayı yapmamış da şimdi yapıyor. Eğer doğru olsaydı, o dönem söylemediği lafı bırakmazdı. Siz de biliyorsunuz, biraz hırçın bir kızdır. Üretici olamadıkları için böyle saldırarak bir yerlere gelmeye çalışıyorlar...'

Önceki gün Star Gazetesi'ne verdiği röportajda 'Eski eşimi bir erkekle bastım. O erkek Bülent Ersoy'du' diyen Ahu Tuğba ise, o günlerdeki kocasının ismini vermedi. Tuğba, 'Şimdi çoluğu çocuğu var, rezil olur' diyerek o dönemdeki eşinin adını açıklamadı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.09.2005
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.