Magazin

Tuğba: Elde etemeyeceğim erkek yok

Tuğba: Elde etemeyeceğim erkek yok

Manken Tuğba Özay 'Bazıları çok konuşur, bazıları ise çok çalışır. Ben çok çalışarak gündem olmayı tercih ediyorum' diyor.

Tuğba'nın seksi pozları sağda

Son zamanlarda Deniz Akkaya ile girdiği polimikle gündeme oturan Tuğba Özay'dan ilginç açıklamalar geliyor: 'Dünya üzerinde etkileyemeyeceğim, elde edemeyeceğim, elde edemeyeceğim erkek yok. Hem güzellik, hem zeka, hem de davranış biçimi olarak...'

Arap turistlerin ilgisi
Yalova'daki Termal İlçesi'ndeki kaplıcaları gezen manken Tuğba Özay, tatil için gelen Arap turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özay, kendisiyle fotoğraf çektiren Arap turistlere, Arapça'da 'Teşekkür ederim' anlamına gelen 'şükran' dedi. Kaplıca sularına kendini bırakan Özay, şifalı olduğu söylenen sulardan içmeyi de ihmal etmedi.

Termal'e hafta sonu tatili için gelen Tuğba Özay, kaplıca tesislerini gezdi, mide suyu ve göz suyu gibi şifalı kaplıca sularından içti. Kaplıca sularında bir süre yüzen Özay, daha sonra ilçe turuna çıktı. Özay'a, ilçe halkının yanı sıra tatile gelen Arap turistler de ilgi gösterdi. Bornozuyla Termal sokaklarına çıkan Özay, halkın yoğun fotoğraf çektirme isteklerini kırmadı.

'Beni herkes seviyor'
Yolda gördüğü bir bebeği kucağına alıp, seven Özay, Arap turistlerle de fotoğraf çektirdi. Arap turistlerin ilgisinden memnun olan Tuğba Özay, 'Görüyorsunuz beni sadece erkekler değil herkes çok seviyor' dedi. Özay, kendisiyle fotoğraf çektiren Arap turistlere 'şükran' dedi.

İsrail'de çok büyük iş anlaşmaları yaptığını anlatan Özay, 'Orada beni çok sevdiler. Benimle çalışmak istediklerini söylediler. Çok önemli anlaşmalara yakında imza atacağız. Beni 'Ortadoğu'nun Diva'sı olarak adlandırıyorlar' diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.07.2006
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.