Magazin

Tuğba Ekinci'nin başı dertte

Tuğba Ekinci'nin başı dertte

Model Zeynep Yılmaz'ın otomobiline beyzbol sopasıyla hasar verdiği iddiasıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan şarkıcı Tuğba Ekinci duruşmaya polis zoruyla getirilecek.

"O şimdi asker" klibindeki popo sallama görüntülerinin kendisine ait olduğunu söyleyen ve bu nedenle yakın arkadaşı Tuğba Ekinci ile araları açılan Zeynep Yılmaz, Ümraniye Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunarak, Ekinci'nin otomobiline hasar verdiğini ve kendisini tehdit ettiğini öne sürmüştü.

Ümraniye 1. Asliye Ceza'da görülen davaya mala zarar vermek suçundan yargılanan Tuğba Ekinci katılmazken, davacı Zeynep Yılmaz ve avukatı ise mahkemede hazır bulundu. Yılmaz mahkemede savcılığa verdiği ifadesini tekrarladı. Duruşmada tanık olarak dinlenen Yılmaz'ın komşuları, Ekinci'nin sağ elindeki beyzbol sopasıyla otomobili tahrip ettiğini, sol elindeki telefonla da sesi Yılmaz'a dinlettiğini söylediler.

Yılmaz'ın avukatı kendisine tebligat yapılmasına rağmen mahkemeye gelmeyen Ekinci'nin zorla getirilmesini talep etti. Hákim, Ekinci'nin zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.04.2007
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.