Magazin

Tuğba depresyonda

Tuğba depresyonda

Beş doktor tarafından ayrı ayrı kontrol edilen manken Tuğba Altıntop da başta deprasyon çıkmak üzere yedi ayrı hastalığı çıktı.

Tugba'nın fotoları sağda

Uzman doktorlara git gide zayıfladığını belirten Altıntopun uzun bie tedavi olması gerektiği belitildi.

Rafet El Roman la yaşadığı velayet kavgasından sonra psikolojinin bozulduğunu söyleyen Manken Tuğba Altıntop doktor tedavisi almaya başladı. Maltepe de bulunan Dengi Sağlıklı Yaşam Kliniği'nde beş ayrı doktor tarafından muayane edilen Tuğba Altıntop, "Çocuklarım benden ayrıldıkdan sonra evde yapmayı ve yemeyi bıraktım artık günde bir öğün yemek yiyiyorum.Yanlız yatamıyorum yardımcım ile uyuyorum.8 kilo kaybettim şuan hala kilo kaybediyorum bu psikolojimin yıpranmasından kaynaklanıyor.Rafetin bunda suçu çok fazla" dedi

"7 AYRI HASTALIK ÇIKTI"
Manken Tuğba Altıntop'un Denge Sağlıklı Yaşam Kliniği'nde yapılan chek-up ında yedi ayrı rahatsızlığı ortaya çıktı. Tuğba da, denge bozukluğu, aşırı zayıflama, tansiyon düşüklüğü, aşırı yorgunluk hissi, hazımsızlık, panik atak, guatr hastalığı çıktı.

"RAFETİ DAYAK ATMAKDAN BETER YAPTIM"
Rafet El Roman ile velayet davasının peşini bırakmayacağını söyleyen Altıntop Denge sağlıklı yaşam kliniğinde doktorlara şunları söyledi, "Rafetle evliliğimiz süresince devamlı kavga ediyorduk. Ben artık dayanamıyordum. Dayak olayı hiçi olmadı rafetden bana ama ben onu dayak atmakdan beter yaptım. Bunuda yakın zamanda açıklayacağım."

"UZUN TEDAVİ GEREKİYOR"
Denge sağlıklı yaşam kliniği doktorları Tuğba Altıntop'a ilk önce şişmanlama ve psikoloji tedavi ile başlayacaklar.Denge sağlıklı yaşam kliniğinde uzun bir tedavi sonucunda sağlığına kavuşabileceğini belirten psikolog Aslıhan Topyaya,"Tuğba hanım sanırım en büyük deprasyonu kocasının çocuklarını ondan ayırmasından sonra yaşadı.tedavi uzun bir süreç gerektiriyor.Hatta mankenliğe ara vermesi bile gerekebilir.Git gide strese giriyo ve buna bağlı sorunlar çıkıyor.bunların başın da da aşırı kilo kaybı. yaklaşık 9 kilo alması gerek.biz burda o kiloyu almasını ve psikolojisinin düzeltmek için tedavimizi başlattık.bunların ardından da diğer rahatsızlıklarını tedaviye başlayacağız" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.04.2006
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.