Magazin

Tuğba böyle bir şerefsizlik yapmaz

Tuğba böyle bir şerefsizlik yapmaz

Mehmet Ali Erbil, eski eşi Tuğba Coşkun'un işadamı Önder Fırat ile aşk yaşadığı dedikodularına bu sözlerle tepki gösterdi.

Mehmet Ali Erbil'in boşandığı eşi Tuğba Erbil'in adı yine işadamı Önder Fırat ile anılmaya başlandı. İddiaya göre Tuğba Erbil oğlu Ali Sadi ile birlikte Bodrum'a uçtu. Aynı uçakta Önder Fırat'ta vardı. Erbil ve Fırat uçaktan iner inmez sarmaş dolaş aynı cipe bindi. Tuğba Erbil iddialarla ilgili olarak Vatan'a şu sözlerle yanıt verdi:

"Önder benim çok sık görüştüğüm bir insan. 'Aman dedikodu olur'diye de görüşmeyi keseceğim bir insan değil. Gördüğüm yerde de konuşurum. Çocuklarını tanıyorum, ikisini de seviyorum. Böyle dedikodular çıkacak biliyorum. Hiç gitmediğim bir restorantta hiç tanımadığım bir isimle bile yazıldım. Önder ile de uçakta karşılaştık, konuştuk. Uçakta tanıdık başka insanlar da vardı. Bir de yanımda Ali Sadi de var, nasıl sarmaş dolaş olacağım. Arabasına binmedim, ayrıca binebilirim de. Artık kimseye hesap vermek, açıklama yapmak zorunda değilim. Ama Önder ile şu anda aramızda öyle bir şey yok. Zaten yeni bir ilişki yaşayacak modda da değilim."

Mehmet Ali Erbil de eski eşini savunarak "Önder ve Tuğba arkadaş.. Geçen yaz hep beraber tatil bile yaptık. Ben uğba'ya güveniyorum. Böyle bir şerefsizlik yapacağını sanmıyorum. İnşallah bu dedikoduyu çıkaranlar değil de Tuğba haklı çıkar. Tam tersi bir durum olursa Tuğba'ya bakışım değişir. Onun duruşu benim için tam tersi bir hal alır. Zaten bu saatten sonra benim için oğlum Ali Sadi çok önemli. Çocuğumu bu işlere karıştırırsa onu affetmem, o zaman külahları değiştiririz. Ama böyle bir şey yapacağını hiç sanmıyorum."
(Vatan)
Yayın tarihi: 23.05.2010
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.