Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuba'nın yüzüne 1.6 milyon dolar

Tuba'nın yüzüne 1.6 milyon dolar

Alman mücevher firması Montblanc, marka yüzü olması için Tuba Büyüküstün'e sadece transfer parası olarak 1 milyon 600 bin dolar ödedi. Tuba her reklamdan ayrıca para alacak.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
Kıvanç Tatlıtuğ'un, Gümüş dizisiyle Ortadoğu'nun en sevilen aktörlerinden biri haline gelmesinin ardından, Ihlamurlar Altında dizisi de Tuba Büyüküstün'e Arap dünyasında şans getirdi.
Dizinin Arap ülkelerindeki gösteriminden sonra Büyüküstün'ün güzelliği Ortadoğu'yu da etkisi altına aldı. Öyle ki ünlü markalar güzel oyuncu için kıyasıya bir yarışa girdi. İki ünlü mücevher firmasının Dubai merkezleri Tuba için kesenin ağzını açtı. Bunlardan biri İngiliz Burberry, diğeri ise Alman Montblanc. Burberry ile telefonda pazarlık yapan Büyüküstün, Montblanc görüşmesini ise yüzyüze gerçekleştirdi. Mayıs'ta Dubai'deki Montblanc mağazasına giden Büyüküstün Genel Müdür Doris Rain ile görüştü. Rain, "Sizin gibi bir yüz görmedik. Estetiksiz ve çok güzelsiniz" diyerek mücevherlerle güzel oyuncuya prova yaptırdı. Bu görüşme sonucunda Büyüküstün, Montblanc ile 1 milyon 600 bin YTL'ye el sıkıştı. Tuba, oynadığı reklam ve tanıtım filminden ayrıca kazanacak. 22 Arap ülkesinde yapılacak reklam ve tanıtımlar Ortadoğu TV'lerinde yayınlanacak. Büyüküstün, sözleşme gereği hiç bir Arap ülkesinde başka bir firmanın takılarını kullanmayacak. (Vatan)
312
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.