Magazin

Tuba'dan çok özel pozlar

Tuba'dan çok özel pozlar

Ortadoğu ülkelerinde büyük bir hayran kitlesi olan Tuba Büyüküstün, InStyle dergisine verdiği röportajda "Benim oraya gitmem, bize ABD'den Julia Roberts'ın gelmesi gibi bir şey oluyor" dedi.

Güncellenme tarihi:
21. yüzyılın aşkları bence filmlerdeki, şarkılardaki aşklardan çok uzağa doğru yola çıkmış. Umarım yanlış yolda olduklarını bir an önce fark edip geri dönerler. Aşk konusunda keskin cümleler kurmak bana göre değil. Çünkü hayat insanı değiştiriyor. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Kendini rüzgara bırakan birisiyim. Çocukluğumdan beri kendimi en iyi ifade ettiğim şeylerin başında gelir resim. Hep yapardım ama son bir senedir ağırlık verdim. Yağlı boya çalışıyorum. Ürdün, Katar ve Bahreyn'de çok ilgi görüyorum. Bize ABD'den Julia Roberts'ın gelmesi gibi bir şey oluyor benim oraya gitmem. Hem ABD'li yıldızlar gibiyiz hem de benzer din ve kültürden olduğumuz için bizi kendilerine yakın hissediyorlar. Dolayısıyla ABD'li yıldızlardan daha özeliz onlar için. Bahreyn Emir'inden çok oradaki şeyhlerin eşleri ve çocukları bizi çok beğeniyor. Bu ülkelere gittiğimiz zaman mutlaka yanımızda güvenlik oluyor. Dokunmak isteyenler, fotoğraf çektirenler... Hayatımın her döneminde aşk çok önemli ve gelecekte de olacak. Birinin yanında olmadığım tüm zamanı onu bir daha göreceğim anı düşünerek geçirdiğimde aşık olduğumu anlarım. Tuba Büyüküstün, yeni imajı ve kızıl saçlarıyla Instyle Dergisi'nin Şubat ayı sayısı için çok özel pozlar verdi Bu ay yeni dizisi Gönülçelen ve ilk sinema filmi 'Yüreğine Sor' ile izleyici karşısına çıkacak olan Büyüküstün, Instyle Dergisi'ne aşkla ilgili düşüncelerinden kariyer planlarına kadar çok samimi açıklamalar yaptı: Ürdün, Katar ve Bahreyn'de çok ilgi görüyorum. Bize ABD'den Julia Roberts'ın gelmesi gibi bir şey oluyor benim oraya gitmem. Hem ABD'li yıldızlar gibiyiz hem de benzer din ve kültürden olduğumuz için bizi kendilerine yakın hissediyorlar. Dolayısıyla ABD'li yıldızlardan daha özeliz onlar için. Bahreyn Emir'inden çok oradaki şeyhlerin eşleri ve çocukları bizi çok beğeniyor. Bu ülkelere gittiğimiz zaman mutlaka yanımızda güvenlik oluyor. Dokunmak isteyenler, fotoğraf çektirenler... Hayatımın her döneminde aşk çok önemli ve gelecekte de olacak. Birinin yanında olmadığım tüm zamanı onu bir daha göreceğim anı düşünerek geçirdiğimde aşık olduğumu anlarım. (Vatan)
Yayın tarihi: 27.01.2010
316
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.