Magazin

Tuba Ünsal'a iki tokat!

Tuba Ünsal'a iki tokat!

Murat Pilevneli, iki buçuk ay önce, sevgilisi Tuba Ünsal için dört yıllık eşinden boşandı. Zorlu başlayan ilişkide önceki gece, bıçak kemiğe dayandı. Pilevneli sokakta kontrolünü kaybetti. Ünsal'ı iki kez tokatladı.

Güncellenme tarihi:
TUBA ÜNSAL'IN FOTOĞRAFLARI... Çift, önceki gece Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can'ın işlettiği 11.11'e eğlenmeye gitti. Mekanda Pilevneli'nin bir kavgaya karıştığı iddia edildi. Fakat 11.11 yetkilileri iddiayı kabul etmedi. Çıkışta gözündeki morluk dikkat çeken Pilevneli, sevgilisiyle Odakule'nin önünde tartışmaya başladı. Sağanak yağmura rağmen süren tartışmanın dozu gittikçe arttı. Tuba Ünsal'ın ettiği bir söz, gerilimi yükseltti. Görgü tanıklarına göre Pilevneli "Bu hale senin için geldim!" diye bağırdı ve sevgilisine tokat attı. Öfkelenen Ünsal'ın tepkisi sonrası Pilevneli'den bir tokat daha geldi. Sonunda Ünsal, sevgilisinin yanından ağlayarak ayrılıp, bir taksiye binerek uzaklaştı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 06.03.2010
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.