Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuba paparazzilere yakalandı

Tuba paparazzilere yakalandı

Bir süre önce genç popçu Yalın'la aşk yaşamaya başlayan ve paparazzilerle hemen hemen her gece köşe kapmaca oynayan güzel oyuncu Tuba Ünsal bu kez paparazzilerden kaçamadı ve Ortaköy'ün gözde mekanlarından Reina'dan çıkarken sevgilisi ile objektiflere yakalandı.

Tuba'nın çarpıcı pozları sağda

Tuba Ünsal, üç senedir mankeni olduğu Machka'nın 2006/7 Sonbahar-Kış koleksiyonu katalog çekimleri ve "paparazzilere yakalanan ünlü" konsepti için objektif karşısına geçti. Ünsal, konsept gereği ünlü bir eğlence mekanından sevgilisi ile çıkarken yakalanan gündemdeki ünlü bir ismi oynarken bunu gerçek yaşantısında da bir çok kez yaşadığı için hiç zorlanmadığı görüldü. Çekim aralarında gazetecilerle sohbet eden Tuba Ünsal, Yalın'la yaşadığı aşkla ilgili hiçbir soruyu yanıtlamadı.

Genç oyuncu karşısında gazetecileri görünce ne yapacağını şaşırdı ve sevgilisi ceketiyle yüzünü kapatırken kendiside bir yandan eliyle yüzünü gizliyor bir yandanda gazetecilere 'ne yapıyorsunuz çekmeyin' diyerek mekanın önünde kendilerini bekleyen son model Mercedes'e doğru hızla ilerliyordu. Ünsal ve yeni kavalyesi araca bindiklerinde gülümseyerek gazetecilere kare kare pozlar verirken aslında bunların tamamen bir senaryo olduğunu bu senaryonun bel kemiği Koray Birand ve Ece Ege gazetecilere açıkladı.

Güzel oyuncu üç senedir mankeni olduğu Machka'nın 2006/7 sonbahar Kış koleksiyonu katalog çekimleri ve 'paparazzilere yakalanan ünlü" konsepti için objektif karşısına geçti.Ünsal'ın konsept gereği ünlü bir eğlence mekanından sevgilisi ile çıkarken yakalanan gündemdeki ünlü bir ismi oynarken bunu gerçek yaşantısındada bir çok kez yaşadığı için hiç zorlanmadığı görüldü.Çekim aralarında gazetecilerle sohpet eden Tuba Ünsal Yalın'la yaşadığı aşkla ilgili hiç bir soruyu yanıtlamazken "özel hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum" demekle yetinirken " Gördüğünüz gibi yoğun bir çalışma içindeyim artık sürekli işimle gündeme gelmek ve izniniz olursa özel hayatımı kameralar arkasında yaşamak istiyorum, şu sıralar birde film çekimi yapıyorum çok yoğunum ama ben üç senedir Machka'nın modelliğini yapıyorum bu kezde böyle bir konsept çizmişler bende oynuyorum, dediğim gibi artık işimle gündemde olacağım' dedi.
(Hürriyet)
446
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.