Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuba neden bayıldı

Tuba neden bayıldı

"Çılgın Dersane" filminin çekimleri sırasında aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan Tuba Ünsal, "alkol komasına girdi" iddialarına hastaneden aldığı raporla yanıt verdi.

Antalya'ya gitmeden bir gün önce İstanbul'da kafasını arabaya vurduğunu söyleyen genç sanatçı Tuba Ünsal, ondan sonra kısa süreli bir baygınlık geçirdiğini, sonrasında ise sette fenalaştığını belirterek, "Apar topar okulumdan çıkıp, Atatürk Havalimanı'na geldim. Telaşla arabadan inmek üzereyken, kafamı aracın kapısına çarptım. O an kısa süren bir baygınlık geçirdim. İlk müdahele havalimanının doktorları tarafından yapıldı. O gün uçmamın tehlikeli olacağı söylendi ve evime gittim.

Beyin kanaması riskine karşı arkadaşlarım beni iki saatte bir uyandırıp, kontrol ettiler. Aynı günün akşamı setten aradılar, acil çekime katılmam gerektiğini söylediler. Kendimi iyi hissedince cuma sabahı ilk uçakla Antalya'ya gittim. Benim olduğum sahnelerin çekimleri başladı. Çekimler başlar başlamaz kusmaya başladım, ardından da bayılmışım, hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi.
683
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.