Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuba ile Onur evlendi

Tuba ile Onur evlendi

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak evlendi. Büyüküstün'ün bağlı bulunduğu ajans tarafından geçilen basın bülteninde ' eşi' kelimesi kullanılarak evlilik doğrulanmış oldu.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
NİKAHTAN İLK FOTOĞRAFLAR TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İşte o açıklama... Değerli Basın Mensupları, Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak hakkında 2 haftadır basında yer alan ikiz bebek bekliyorlar haberleri ile ilgili olarak, hem Tuba Büyüküstün fanlarını, hem de kamuoyunu bilgilendirmek üzere haberi doğrulamak isteriz. Tuba Büyüküstün bugüne kadar kendisinden bağımsız olarak özel hayatıyla ilgili çıkartılan tüm haberlerde büyük bir hassasiyetle sessizliğini korumuştur. Bundan sonrasında da kendisi ve ailesine dair yapılacak haberlerle ilgili olarak aynı hassasiyet içinde kalacağını bildirmek isteriz. Şüphesiz ki bu karar hem siz değerli basın mensuplarımız hem de kamuoyu nezdinde anlaşılabilir bir durumdur. Bu konu ile ilgili olarak yapacağınız haberlerinizde oyuncumuzun özel hayatına göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.
483
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.