Magazin

Trump'ın otelinde bir yıl

Trump'ın otelinde bir yıl

Kainat Güzeli seçilen Porto Rikolu güzel Zuleyka Rivera Mendoza, yarışmanın ertesi günü bir Kül Kedisi olarak uyandı.

Mendoza'nın fotoğrafları sağda

Orta halli, üç çocuklu bir ailenin çocuğu olarak 1987'de dünyaya gelen Zuleyka, çocukluk yıllarında yaşadığı ekonomik zorlukları artık geride bıraktı.

Masal kahramanı Sinderalla gibi sadece bir gece değil tam bir yıl Kül Kedisi rüyasını yaşayacak olan Zuleyka, öncelikle bir yıl boyunca 250 bin dolar değerindeki kainat güzellik tacını taşıma onuru yaşayacak.

Miss Universe'den bir yıl boyunca yüklü bir maaş alacak olan Zuleyka ayrıca, yarışmanın sponsor firmalarında birçok değerli hediyeler aldı.

Bir yıl boyunca dünyayı dolaşarak Miss Universe'ın organizasyonlarına katılacak olan Zuleyka'yı bekleyen en büyük hediye ise ise Amerikalı emlak kralı Donald Trump'ın sayılı zenginlerin kaldığı New York'taki ünlü residence'ı Trump Place'ın lüks bir dairesinde kalacak. Zuleyka'yı bekleyen en büyük ödül ise reklam ve model ajanslarıyla yapacağı anlaşmalar.

Los Angeles'ta Shrine Auditorium'da düzenlenen 55. Kainat Güzellik Yarışması'nda 86 ülkenin güzelinin arasında sıyrılarak birinci seçilen Zuleyka, bir yıl boyunca Kainat Güzeli unvanını kullanarak birçok reklamda yer alacak.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 26.07.2006
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.