Magazin

Trump düğününü bile pazarladı!

Trump düğününü bile pazarladı!

Emlak kralı Trump, kendi düğününü de bir pazarlama aracı olarak kullandı. Böylece milyonlarca dolar masraf etmesi gereken düğünü bedavaya getirdi.

ABD'li emlak kralı Donald Trump, bir pazarlama dehası. İşadamlarına saati 1 milyon dolardan konferans veren 58 yaşındaki Trump'ın bugüne kadar ki tüm adımları gibi Slovenyalı model Melenia Knauss ile dünyaevine girdiği düğünü de pazarlama aracı oldu.

Yüzüğü ve gelinliği bedavaya getiren Trump, törenin fotoğraf haklarını People dergisine milyonlarca dolara sattı. TV haklarını da 25 milyon dolara satmayı düşünüyordu ancak müstakbel eşi itiraz edince son anda vazgeçti.

Reklamını da yaptı
Trump zamanlamayı da çok iyi ayarladı. "Çırak" programının üçüncü sezonu geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başladı. Kendi adını taşıyan kokusu ve son kitabı da önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak. Öte yandan yeni bir emlak yatırımı yapmaya da hazırlanıyor. Çok konuşulan bu görkemli düğün sayesinde de ürünleri ve yatırımlarının getirişi büyük olacak.
Yayın tarihi: 24.01.2005
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.