Magazin

'Travesti olabilirdim'

'Travesti olabilirdim'

Şarkıcı Doğuş'tan Mesut Yar'a çok çarpıcı açıklamalar

doğuş

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Burada Laf Çok programına konuk olan şarkıcı Doğuş, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'ZOR OLAN HAYATI SEÇTİM'

Son dönemlerde sosyal medyada yapmış olduklarıyla gündeme gelen Doğuş, Mesut Yar'a gençlik yıllarında zor dönemlerden geçtiğini anlattı. Şarkıcılık dışında daha önce simitçilik, ayakkabı boyacılığı yaptığını, inşaatta, gömlekçide, şapkacıda çalıştığını belirten Doğuş, "O dönem benim için geçiş dönemiydi. Zor bir dönemdi. İki seçenek vardı önümde. Normal hayat mı zor hayat mı? Bu seçim sokaklardan gelen bir adam için zordu. Normal hayat havada bulup tavada yemekti. Zor olan çalışmaktı. Ben zor olan hayatı yani çalışmayı seçtim. O yolda ilerledim ve Allah da yolumu açtı" diye konuştu.

'KOLAY HAYATI SEÇSEYDİM TRAVESTİYDİM'

16 senedir güzel bir hayat sürdüğünü belirten Doğuş, "Kolay olan hayatı seçseydim şimdi belki travestiydim, belki İspanya para birimiydim, belki ölmüştüm. 16 senedir güzel bir hayatım var. Öncesini yok sayıyorum zaten" dedi.

(Vatan)

Yayın tarihi: 26.04.2013
776
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.