Magazin

Torun Koçyiğit de geleneği bozmadı

Torun Koçyiğit de geleneği bozmadı

Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar, İstanbul Conrad Otel ve Turcas Petrol'ün veliahtı Batu Aksoy ile nikah masasına oturdu.

Hülya Koçyiğit-Selim Soydan çiftinin torunu, Alkoçlar Otelleri'nin sahibi Gülşah-Ender Alkoçlar'ın kızı Neslişah Alkoçlar, İstanbul Conrad Otel'in sahiplerinden Belkıs-Erdal Aksoy çiftinin oğlu Batu Aksoy ile nikah masasına oturdu. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kıydığı nikahta Neslişah Alkoçlar'ın şahitliğini Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Batu Aksoy'un şahitliğini ise işadamı Yılmaz Tecmen yaptı. Lübnanlı Modacı Elie Saab imzası taşıyan gelinlik giyen Gülşah Alkoçlar'ın düğün organizasyonu ise Vakko Espace tarafından gerçekleştirildi. Conrad Otel'deki muhteşem düğüne aralarında Diana-Ferit Şahenk, Erdal-Begüm Ayaydın, Ayşegül-Muharrem Toplusoy, Revna-Yıldırım Demirören, Suzan Sabancı Dinçer, Cem Hakko, Begüm-Adnan Şen gibi iş ve sosyete dünyasından yaklaşık 650 davetli katıldı.


Annesi 18'inde evlenmişti
62 yaşındaki Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar da anneannesi ve annesinin geleneğini bozmadı. O da tıpkı anneannesi ve annesi gibi çok erken yaşta nikah masasına oturdu. Hülya Koçyiğit 20, Gülşah Alkoçlar ise 18 yaşında evlenmişti. Neslişah da 21 yaşında 1.5 yıldır birlikte olduğu Batu Aksoy ile dünyaevine girdi. Çift balayı için Amerika'ya gidecek.

Küçük Gülşah kaynana oldu
Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar düğünde güzelliğiyle dikkat çekti. İlk kez 5 yaşında kamera karşısına geçen ve Kemal Sunal gibi ünlü oyuncularla kendi ismini taşıyan filmlerde oynayan Gülşah Alkoçlar, kızını da genç yaşta evlendirerek 40 yaşında kaynana oldu.

Conrad Otel'de gerçekleşen düğün törenine katılan konuklar arasında Diana- Ferit Şahenk çifti de vardı.

3 kare fotoğrafa 2 bİn dolar verdi
Antalya'dakİ Mardan Palace Otel'in sahibi Azeri asıllı Rus milyarder Telman İsmailov da düğüne katılanlar arasındaydı. Düğünden çıkarken kendi fotoğraflarını inceleyip satın almak için elini cebine atan İsmailov 3 adet fotoğraf için fotoğrafçıya 2 bin dolar ödemek istedi. Yanındaki işadamı Mehmet Cengiz hemen karşı çıkarak "Sen bizim misafirimizsin" diyerek 300 dolara fotoğrafları satın aldı.

(Vatan)
Yayın tarihi: 22.06.2009
936
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.