Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Toroğlu ve Çakar dünür oluyor!

Toroğlu ve Çakar dünür oluyor!

Futbolun iki usta yorumcusu Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar dizi oyuncusu oluyor.

Ünlü spor yorumcuları Erman Toroğlu ile Ahmet Çakar dizi oyuncu oldu. İki ünlü yorumcu, TRT'de yayınlanacak olan "Anam Sağolsun" isimli dizinin başrolleri için önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçiyor.

Ekim ayında yayınlanması planlanan dizide Ahmet Çakar, Simavi Kortel adlı bir plastik cerrahını canlandırıyor. Kortel, eğitimli, kültürlü, kibar, aşırı titiz ve pimpirikli bir erkek babası.

Karısına son derece sadık olduğu halde bu konuda paranoyak karısına hiç yaranamıyor ve sık sık iftiraya maruz kalıyor. Erman Toroğlu ise Cemil Kurban adlı bir ciğerciyi canlandırıyor.

Kurban, maddi durumu çok yerinde, yarı cahil, küstah, patavatsız, sonradan görme, hafif şovenist ama komik ve sempatik bir karakter. Çapkın olmasına rağmen karısından çok korkuyor.

Ve sık sık yakalandığı halde çapkınlıklarını ustalıkla inkar ediyor. Dizide Çakar'ın oğlu ile Erman'ın kızı evli. Aynı zamanda Çakar'ın muayenehanesi ile Toroğlu'nun ciğerci dükkanı aynı binada.

Dizide bu ikilinin çevresinde gelişen olaylar anlatılıyor. Toroğlu ve Çakar'ın dizide eşlerini canlandıracak isimler henüz netlik kazanmadı. Yapım şirketi şimdilerde Nevra Serezli ve Pakize Suda ile görüşmelerini sürdürüyor. İki futbol yorumcusuyla da 13'er bölüm için prensip anlaşması yapıldı.
(Vatan)
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.