Magazin

Topal canlı yayında isyan etti

Topal canlı yayında isyan etti

Zuhal Topal'la İzdivaç'ta yine olay var. Cemal Bey şarkısını bölen gelin adayı Nurhayat Hanım'a öyle sözler söyledi ki stüdyo bir anda karıştı...

Güncellenme tarihi:
Damat adayı canlı yayında uzun hava okumaya başlayınca bir izleyici müdahale etti, damat cevap olarak öyle bir gaf yaptı ki stüdyo bir anda karıştı. Programda damat adayı Cemal Bey, Zuhal Topal'dan da izin alarak uzun hava okumaya başlayınca olanlar oldu. Cemal Bey henüz şarkısını bitirmemişken izleyicilerden Nurhayat Hanım'ın şarkıya karışmasına damat adayından çok ilginç bir cevap geldi. "Sen çok konuşma, ateşin başına vurmuş" diyerek Nurhayat Hanım'a sataşan Cemal Bey, Zuhal Topal'ın ve stüdyodaki izleyicilerin sert tepkisiyle karşılaştı. Söylenen söz üzerine adeta çılgına dönen Zuhal Topal, 'Cemal Bey o ne demek. Söylenecek söz mu o!..Of yaa çıkıp gideceğim şimdi buradan' deyip reklam arasına girdi. Reklam arasında Cemal Bey'in bir evliliğini sakladığı ortaya çıkınca Topal, Cemal Bey'i canlı yayından kovdu. İŞTE O AN:
Yayın tarihi: 29.10.2010
540
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.