Magazin

Tombul yıldız diyete başlıyor

Tombul yıldız diyete başlıyor

"Bak Şu Konuşana" serisiyle tanınan ve son yıllarda 65 kilo alarak 130 kiloya çıkan Kirstie Alley, eski formuna kavuşmak için diyete başlıyor.

Tombul yıldız, People dergisinde yer alan röportajında hayatıyla ilgili çok önemli kararlar aldığını söyledi. Sigara içmeyi bıraktığını ve yeni televizyon şovuna yoğunlaştığını anlatan Alley, "Ve büyük kararı verdim. Artık diyet zamanı geldi"dedi.

"Aman tanrım"
Eski söyleşilerinde kilolarından memnun olduğunu vurgulayan yıldız, "Son aylarda giderek kilo alıyor ve neye benzediğimi bir türlü kavrayamıyor, gerçeği göremiyordum. Ama şimdi artık aman tanrım diyorum" sözleriyle diyete nasıl karar verdiğini anlattı.

"Şişman Aktris" (Fat Actress) adlı şov programına yoğunlaşmak istediğini de dile getiren Alley, "Teklifi aldığım sırada banyo terazisine çıkmış, kilomu görmüş ve yerlere vura vura ağlıyordum. Tam bu sırada ajansımdan bir telefon geldi ve bu işi önerdiler. Hıçkırıklarıma ara verip 'niye önce şova başlayıp sonra kilo vermeyeyim' diye düşündüm" dedi.

İki çocuk sahibi
Lille (10) ve William (12) adlı iki çocuğu bulunan 53 yaşındaki ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde yer alan söyleşilerinde de kilosu yüzünden eskisi gibi çocuklarına zaman ayıramadığını, hızlı hareket edemediğini ve üzerine göre kıyafet bulamadığını açıklamıştı.
Yayın tarihi: 27.11.2004
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.