Magazin

Tom Cruise'u kınıyorum

Tom Cruise'u kınıyorum

Tom Cruise'un, eşi Katie Holmes'un doğumundan sonra plasentayı ve bebeğin göbek kordonunu yiyeceğini açıklaması, baba olmaya hazırlanan İbrahim Kutluay'ı dehşete düşürdü.

Eşi Demet Şener'le bir ödül törenine katılan İbrahim Kutluay, gazetecilerin Tom Cruise'un açıklamasıyla ilgili sorularına "Tom Cruise'u kınıyorum. Ben asla çocuğumun plasentasını yemem. Onun yaptığı iğrenç bir şey. Bunu kabul edemiyorum" diye yanıt verdi. Şener de "Tom Cruise'un o plasentayı yiyeceğini düşünmek bile istemiyorum" sözleriyle eşinin düşüncesine destek verdi.

Doğuma hazırlık yapıyor
25 Haziran'da bir kız çocuğu dünyaya getirecek olan Demet Şener, aynı günün sabahı da İbrahim Kutluay'la birlikte Memorial Hastanesi'ndeydi. Doğumdan sonra kalacağı odayı seçmek için üç ayrı bebek odası dolaşan Şener, B Blok'ta karar kıldı. Şener, doğumuna sayılı günler kala özel yoga öğretmeninden evinde özel dersler aldığını söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.04.2006
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.