Magazin

Tom Cruise 10 çocuk istiyor

Tom Cruise 10 çocuk istiyor

Nişanlısı Katie Holmes'ün kısa süre önce bir kız çocuğu doğurmasıyla baba olan Hollywood yıldızı Tom Cruise, 10 çocuğunun olmasını istiyor.

Sekiz Temmuz'da Japonya'da gösterime girecek olan "Mission Impossible 3" adlı son filminin tanıtımı için Tokyo'da bulunan ünlü aktör Tom Cruise, düzenlediği basın toplantısında, bütün hayatı boyunca baba olmak istediğini ve 10 çocuk sahibi olmayı umduğunu söyledi. Aktris Nicole Kidman'la yaptığı önceki evliliğinde de iki çocuğu evlat edinen 43 yaşındaki Cruise, geçtiğimiz hafta nişanlısı ve çocuklarıyla geçirdiği Pazar gününün kendisi için en güzel Babalar Günü olduğunu da söyledi.

Japonya'nın Toprak, Altyapı ve Ulaştırma Bakanı olan Kazuo Kitagawa ile bir araya gelen Cruise, "Mission Impossible" serisinin gelecek filminin Tokyo'da çekilmesi konusunu görüştü. Bakan Kitagawa, filmin Tokyo'da çekilmesi halinde ellerinden gelen desteği vereceklerini söyleyerek, Cruise'nin 2003'te çektiği "Son Samuray" filmiyle Japon kültürünün tanıtılmasına katkıda bulunduğu için teşekkür etti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.06.2006
438
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.