Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tom ABD'yi karıştırdı

Tom ABD'yi karıştırdı

ABD, Tom Cruise'un kızı Suri'nin fotoğraflarını neden çektirmek istemediğini tartışıyor. Suri için düzenlenen ankete katılanların sadece yüzde 14'ü ünlü aktörü haklı buluyor.

Magazin dergilerinin fotoğraflarını çekmek için sıraya girdikleri Suri'yi Tom Cruise'un annesi ve kız kardeşinden başka gören yok. Katie Holmes'un annesiyle babası, Toledo'dan Beverly Hills'e gelmiş ancak torunlarını göremeden evlerine dönmek zorunda kalmışlardı. Yıllar sonra ilk kez bir bebeğin biyolojik babası olan Tom Cruise'un büyük bir sessizlik içinde olması ve Suri'yi devlet sırrı gibi saklanması Amerika'da tartışmalara yol açtı.

Bazıları Suri'nin sağlık sorunu yaşadığını, bazıları ise Cruise'un üye olduğu Scientology tarikatının bebeğin kamuoyunun önüne çıkmasını yasakladığını düşünüyor. Hatta bazıları Suri'nin normal bir bebek olmadığı için gösterilmediğini söylüyor. ABD'de bu durumu konu alan ankete katılanların yüzde 86'sı Suri'nin fotoğraflarının yayınlaması yönünde oy kullanırken sadece yüzde 14'lük kesim Tom Cruise'u haklı buluyor.
(Hürriyet)
358
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.