Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tiyatro Festivali'nin biletleri satışa çıkıyor

Tiyatro Festivali'nin biletleri satışa çıkıyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 13'ncü kez düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali'nin biletleri bugün (11 Mayıs Cumartesi) satışa çıkıyor.

Bilet fiyatları 60 milyon ile 8 milyon TL arasında. Türkiye'nin yanısıra dünyanın çeşitli ülkelerinden tiyatro topluluklarını konuk edecek olan festival, 18 Mayıs'ta başlayıp 3 Haziran'a kadar sürecek.

13. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali'nin biletleri bugünden itibaren (11 Mayıs Cumartesi) Atatürk Kültür Merkezi gişesi, tüm Biletix satış noktaları ve www.biletix.com üzerinden satışa sunuluyor.

Festival'in başladığı 18 Mayıs Cumartesi gününden itibaren de tiyatroseverler, bu satış noktalarına ek olarak Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi gişesi ve Rumeli Hisarı gişesinden de bilet satın alabilecekler.

60 milyon TL ile 8 milyon TL arasında değişen bilet fiyatlarında % 15 öğrenci indiriminin yanısıra, yalnızca AKM gişesinden olmak üzere sanatçılar için de %15 indirim uygulanacak.

KIRMIZI VE BEYAZ LALE ÜYELERİ

Biletlerini 8 Mayıs ile 11 Mayıs tarihleri arasındaki öncelikli dönemde almayan Kırmızı ve Beyaz Lale üyeleri, 11 Mayıs'tan sonraki dönemde de her fiyat kategorisi için yüzde 20 indirimden faydalanmaya devam edecekler. Bu tarihten itibaren Atatürk Kültür Merkezi'nde Lale Kartı üyelerine özel bir gişe açılacak.

13. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali gösterileri; RumeliHisarı, Ortaköy ve Taksim Meydanı, Atatürk Kültür Merkezi Büyük Salon, Oda Tiyatrosu ve Aziz Nesin Sahnesi, Enka Vakfı Oditoryumu, Harbiye Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu, Feriye/Hamdi Saver Tiyatro Salonu, Oyun Atölyesi Sahnesi'nde yer alacak.

BİLET SATIŞ NOKTALARI

* Atatürk Kültür Merkezi gişesi (saat 18.00'e kadar)
* Biletix Satış Noktaları
* Telefonla Biletix (216) 454 15 55
* www.biletix.com

* Ayrıntılı bilgi için :
Festival Merkezi: (0212) 334 07 34

* İstanbul Dostları üyelik ve bilgi alma konusunda ayrıntılı bilgi için: www.istanbuldostlari.org, ID İletişim Merkezi (0216) 556 98 56.

13. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali programı için lütfen tıklayın:
http://www.istfest.org/tiyatro/
Yayın tarihi: 11.05.2002
446
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.