Magazin

Thurman ve Travolta 'Be Cool'da

Thurman ve Travolta 'Be Cool'da

Pulp Fiction'ın unutulmaz ikilisi Uma Thurman ve John Travolta bu kez 'Be Cool' adlı filmde biraraya geliyor.

ABD'de önceki hafta vizyona giren film, 23.5 milyon dolarlık bir açılış hasılatı yakaladı.

"Sakin Ol"
"Sakin Ol" adıyla Türkiye'de 15 Nisan'da gösterime girecek olan filmde, 'Get Shorty'den tanıdığımız film yapımcısı Chili Palmer, bu kez şansını müzik dünyasında denemeye karar veriyor.

Chili Palmer'ın daha önceki macerası 'Get Shorty'de Travolta'nın rol arkadaşı olan Gene Hackman yerine Uma Thurman rol alıyor. Diğer rollerde ise Aerosmith'in solisti Steven Tyler ve önümüzdeki nisan ayında İstanbul Film Festivali'nin konuğu olarak Türkiye'ye gelecek olan Harvey Keitel bulunuyor.

Filmin konusu
Chili Palmer, müzik piyasasındadır. En büyük yatırımı ise çok yetenekli bir şarkıcı olan Linda Moon'un yeni albümüdür. Sektörde palazlanmaya başlar ancak başı Rus mafyasıyla başı belaya giren Chili'ye bu mücadelesinde en büyük destek Edie rolündeki Thurman'dan gelir.

Filmdeki Palmer karakterini anlatan Travolta, "'Palmer' adlı bu adam film yapımcısıdır ve sinema dünyasının problemlerinden bunalarak kendini müzik endüstrisinde kanıtlamaya karar verir. Buradaki en büyük silahı çok yetenekli bir şarkıcı olan Linda, tek amacı ise bu kızı bir yıldız yapmaktır" dedi. Uma Thurman ise, "bu filmi çok sevdim çünkü gerçekten mükemmel olduğunu düşündüğüm insanlarla tanıştım. Filmde herkes harika bir performans sergiliyor" diye konuştu.
Yayın tarihi: 14.03.2005
388
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.