Magazin

Theron yine başardı

Theron yine başardı

Charlize Theron, yeni filmi 'Aeon Flux'ta baştan çıkarıcı güzel bir ajanı oynuyor.

Charlize'in fotoğrafları sağda

MTV'nin ünlü animasyon serisi 'Aeon Flux'tan beyazperdeye uyarlanan filmde, Oscarlı güzel yıldız Charlize Theron, Marton Csokas ve Jonny Lee Miller ile başrolleri paylaşıyor.

Saçlar siyaha boyandı
Çekimleri sırasında siyaha boyattığı saçları ve siyah deri kostümüyle merak uyandıran Theron, filmdeki rolünü şöyle anlatıyor:

"Çekimler çok zordu"
"Tam 12 yıl bale yaptım, öyle bir rolde oynamak istiyordum ki, fiziksel hareketlerimle anlatabileceğim bir öyküsü olsun. Bu filmde öyle bir film işte"

Geleceğin dünyasında dev bir duvarla ayrılan iki düşman ülke arasında yaşanan olayların anlatıldığı filmde, bir ajanı oynayan Theron, filmin çekimleri esnasında da bir hayli zorlandığını itiraf ediyor:

"Daha önce bu kadar çok aksiyon sahnesinin yer aldığı bir filmde oynamadım. Çekimlerin sanırım 10'uncu günüydü, bir atlayış yaparken boynumu ciddi bir şekilde zedelemiştim. Berlin'de tam 5 gün hastanede yatmak zorunda kaldım."
Yayın tarihi: 20.02.2006
367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.