Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Theron bukalemun gibi

Theron bukalemun gibi

Ünlü aktris Charlize Theron filmlerinde sürekli değişen görüntüsüyle hayranlarını şaşırtıyor. Theron, yeni filmi için yine farklı bir imaja bürünüyor.

Charlize'in fotoları sağda

Hollywood'un en güzel kadınlarından birisi olan Charlize Theron, söz konusu rolü olunca görünümü hiç tereddüt etmeden değiştirebiliyor. 'En İyi Oyuncu' Oscar'ını kazandığı filmi 'Cani'de katil bir fahişeyi canlandıran Theron, saatlerce süren makyaj ile ancak çirkinleşebilmişti. Sarı saçlarıyla görmeye alıştığımız güzel aktris, bilim kurgu filmi Aeon Flux'ta sarı saçlarını siyaha boyatarak hayranlarını bir kez daha şaşırtmıştı. Theron, şimdi de yeni filmi 'North Country'de Josey Aimes adında bir madenciyi canlandırıyor.

Çekimleri Los Angeles'ta süren film, Amerika'daki ilk büyük cinsel taciz davasını konu alıyor. Niki Caro'nun yönettiği ve gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Theron, boşandıktan sonra doğduğu kasabaya dönen, birkaç arkadaşının tavsiyesi ile bölgedeki maden ocağında çalışmaya başlayan ve iş arkadaşlarının tacizine uğrayan bir kadını oynuyor.
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.