Magazin

Teşekkür öpücüğü

Teşekkür öpücüğü

Bodrum'daki teknesinde Ayşe Özyılmazel'in öpücüğe boğduğu şahan Gökbakar, durumun yanlış anlaşıldığını ve o öpücüklerin teknedeki kahvaltı keyfine teşekkür amaçlı olduğunu ileri sürdü.

Güncellenme tarihi:
İŞTE O RESİMLER Şahan Gökbakar, teknesinde Ayşe Özyılmazel ile görüntülendi. ıkili son derece samimiydi, dahası Özyılmazel defalarca ünlü komedyeni öpücük yağmuruna tuttu ve bu kareler objektiflere de yansıdı. Fotoğraflar basında yer alınca, ilk açıklama Gökbakar'dan geldi. O öpücüklerin yanlış anlaşıldığını iddia eden Gökbakar, şunları söyledi: Birlikte kahvaltı ettik "Ayşe'yle aramızda sanıldığı gibi bir yakınlık yok, yanlış anlaşıldık. Ben onu ve bir arkadaşını kahvaltı için tekneye davet etmiştim. Kahvaltı için Ayşe de bana teşekkür etti, hepsi bu kadar. Zaten akşam olmadan karaya çıkmışlardı. Sadece teknemde misafir ettiğim arkadaşlarımdır." Laurel & Hardy Şahan Gökbakar, teknesinde Murat Boz'u da misafir etti. Onları önceki gün botla iskeleye yanaşırken görenler, cüsse farkından dolayı "Laurel ve Hardy" benzetmesi yaptı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.07.2010
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.