Magazin

Terim: Milli Takım için beni unutun

Terim: Milli Takım için beni unutun

A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim, "Milli Takım için beni unutun" dedi.

İTÜ Beden Eğitim Bölümü tarafından düzenlenen "Takımdaşlık" konulu seminere katılan Terim, Milli Takım'ın başına geçmesiyle ilgili tartışmalara açıklık getirdi.

"Türkiye'de artık hiçbir takımı çalıştırmayacağımı söylemiştim. Aynı görüşüm devam ediyor. Halen Milli Takım'ın bir hocası var ve her Türk vatandaşı Milli Takım hocasının arkasında durmak zorundadır" diyen Terim, "Onlar da inşallah bizi Almanya'daki Dünya Kupası finallerine götürecektir. Ama Milli Takım için artık beni unutun. Biri defa kararımı söyledim, verdiğim sözleri de tutarım" diye konuştu.

Galatasaray'da yöneticilik konusu
Fatih Terim, bir daha teknik direktör olarak dönmeyeceğini açıkladığı Galatasaray'da, ileride yönetici kademesinde görev alıp almayacağıyla ilgili bir soruya da, "Daha önce, Türkiye'de çalışmayacağımı ifade ettim. Bir gün teknik adamlığı bırakırsam, bazı seçimler yapabilirim. O anki şartlara bağlı. Olmayacak bir şey değil. Ama önce teknik adamlığı bırakmam lazım" diye yanıtladı.

Yeni sezonda yurt dışındayım
Terim, kendisine sezon başından bu yana yurt dışından birçok kulüpten transfer teklifi geldiğini, ailesi ve dostlarıyla zaman geçirmek istediği için bu teklifleri kabul etmediğini kaydederek, yeni sezonda büyük bir olasılıkla yurt dışında bir takım çalıştıracağını ifade etti.
Yayın tarihi: 01.03.2005
368
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.