Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Teri Hatcher'a eniştesinden taciz

Teri Hatcher'a eniştesinden taciz

"Çaresiz ev kadınları" adlı dizinin yıldızı Teri Hatcher, çocukken eniştesinin cinsel tacizine uğradığını açıkladı.

Teri'nin fotoğrafları sağda

Vanity Fair dergisinin yarın çıkacak sayısında yer alan habere göre, 41 yaşındaki oyuncu eniştesinin tacizine uğrayan 14 yaşındaki bir başka kız çocuğunun intihar ettiğini 4 yıl önce öğrenmesi üzerine savcıya bilgi verdiğini, bunu da eniştesinin yargılanmasını sağlamak için yaptığını söyledi.

Başından geçenleri hayatı boyunca kimseye anlatmayacağını sandığını belirten Hatcher, bu kızın acısını anladığını, çünkü aynı acıyı duyduğunu, intihar etmeye çalışmadığını, ancak bunu aklından geçirdiğini belirtti.

5 yaşında tacize uğramış
Başından geçenleri anlatmakta önce tereddüt ettiğini, çünkü magazin gazetelerinin kariyeri için bunu yaptığını yazacaklarını düşündüğünü belirten Hatcher, tacize uğradığında 5 yaşında olduğunu söyledi.

8-9 yaşından sonra bir daha eniştesini görmediğini belirten oyuncu, bu olayı ailesine de hiçbir zaman anlatmadığını ifade etti. Ailesinin bu olayın farkında olduğunu düşündüğünü belirten Hatcher, ailesinin olaylara yadsıyarak baktığını, hiç kimsenin bu konuda konuşmak istemediğini, tek yaptığının kendisini suçlamak olduğunu söyledi.

Eniştesine 14 yıl ceza
Hatcher'in savcıya başından geçenleri anlatması sonucu o zaman 64 yaşında olan eniştesi Richard Hayes Stone'un, 14 yaşındaki kurbanın davasında 'çocuk tacizi' suçundan 14 yıl hapis cezasına mahkum edildiği kaydedildi. ABC televizyonun "çaresiz ev kadınları" dizisiyle kariyeri yeniden canlanan Hatcher, iki kez aday gösterildiği Altın Küre ödülünü geçen yıl almıştı.
339
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.