Magazin

Teri Hatcher erkekler konusunda başarısız

Teri Hatcher erkekler konusunda başarısız

Desperate Housewives dizisinde boşanmış bir kadını canlandıran Teri Hatcher, şöhret sarhoşu...

Teri Hatcher, Amerika'da olduğu gibi Türkiye'de de kısa bir süre içinde en çok izlenen diziler arasına giren, iki Altın Küre ödüllü Desperate Housewives'ın (Umutsuz Ev Kadınları) yükselen yıldızı.

40 yaşında yeniden dünya çapında şöhrete kavuştu. Biçimli ve baştan çıkarıcı bir vücudu var. Dizide Susan Mayer adlı, eşi tarafından aldatılmış, kızıyla yaşayan, sakar, şirin bir ev kadınını canlandırıyor.

Hatcher, geç gelen başarısının nasıl bir duygu olduğunu, dizide canlandırdığı karakterle benzerliklerini ve hayatının detaylarını Harper's Bazaar Dergisi'nin mayıs sayısına anlattı. Pek çok kişiye göre uzun zamandır oyunculuktan uzak kalan ve kısa bir süre önce boşanan aktris, bugün imrenilecek bir hayat yaşıyor.

Yine de Teri Hatcher, lüks hayattan anladığı şeyin yalınlık olduğu konusunda ısrarlı. Gösterişsiz hayatının büyük bölümünü, kendini çocuğuna adamış bir anne olarak geçiriyor. Kızını hala sabah altıda okula götürüyor ve onunla birlikte zaman geçiriyor.

"Kızgın değilim"
Teri Hatcher, 1994'te Jon Tenney adlı aktörle evlenmişti. 2003'e kadar rüya gibi bir ilişki yaşadılar. Seksi yıldız herkesin 'muhteşem' olarak nitelediği ilişkilerinin hiç de öyle olmadığını söylüyor: "Bence Susan'la en büyük benzerliğimiz bu; ikimiz de erkekler konusunda tam anlamıyla başarısızız. Ama aşık olma arayışında da değilim. Eski evliliğim nedeniyle kızgın olduğumdan veya kendimi savunma ihtiyacı hissettiğimden değil; sadece gündemimde böyle bir şeye yer yok."
Yayın tarihi: 08.05.2005
452
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.