Magazin

Teoman'ı bara almadılar

Teoman'ı bara almadılar

Son dönemlerde objektiflere sık sık aşırı alkollü olarak yakalanan rock'çu Teoman önceki gece eğlenmek için girmek istediği Ortaköy Mojito'da 'sarhoşsun' diyerek mekana alınmadı.

Geçtiğimiz ay taksim'de bir bardan aşırı alkollü olarak çıktıktan sonra kameralar önünde bir daha alkol almayacağına söz verip bu sözünün arkasinda duramayan ünlü rock'çu Teoman son dönemlerde sık sık aşırı aşırı alkollü olarak objektiflere yakalanıyor.

Geçtiğimiz akşam Ortaköy Anjeligue bara arkadaşlariyla eğlenmeye gelen ünlü rock'çu mekan çıkışında hemen yan tarafta bulunan mojito'ya girmek istedi.teoman'ın aşırı alkollü olduğunu anlayan kapıdaki görevliler ünlü şarkıcıyı mekana almadılar.Bunu farkeden Teoman'in bayan arkadaşları ünlü rock'cuyu elinden tutarak mekanın önünden uzaklaştırdı.

KORUMAYLA GEZİYOR
Mojito'dan geri çevrilerek içeriye alınmayan Teoman'ın yeni koruması oldukça dikkat çekti. Gazetecilerin" hayirli olsun kendinize koruma tutmuşsunuz, neden?" diye sormasi üzerine ünlü Rock'cı;"evet, menajerimin ısrarı üzerine bir koruma tuttum,İstanbul gece hayatında neyin nerde olacağı belli olmuyor.Gece dışarıya çıktığımda etrafimda bana karşi olabilecek her hangi bir olumsuz duruma karşi yanımda bir korumanın olmasını istedi ve bende onu kırmadım.Bazıları gibi 4-5 koruma ve eskortla gezmiyorum" diyerek cevapladı
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.06.2006
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.