Magazin

Teoman'a 100 bin YTL'lik kaset şantajı

Teoman'a 100 bin YTL'lik kaset şantajı

Ünlü rock'çı Teoman, kendisinden şantajla 100 bin YTL istediğini ileri sürdüğü iki kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ünlü rock'çı Teoman (Yakupoğlu), elinde cinsel içerikli görüntüleri olduğunu söyleyerek şantajla 100 bin YTL istediğini ileri sürdüğü iki kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Şarkıcı Teoman, ellerinde cinsel içerikli görüntüleri olduğunu söyleyerek kendisinden şantajla 100 bin YTL isteyenlerden şikâyetçi oldu. Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Teoman'ın aktardığına göre, F.T., ocak ayının sonunda şarkıcının menajerini arayarak, D.Ş.'in elinde Teoman'ın porno içerikli fotoğraflarının bulunduğunu öğrendiğini ve yardım etmek istediğini söyledi.

Bir süre sonra D.Ş. aradı ve Teoman'ın cinsel hayatını ilgilendiren fotoğrafları İnternet'te yayınlamakla tehdit ederek, 100 bin YTL istedi. Teoman, şantaj yapan kişilerin bir an önce yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmasını talep etti. Savcılık, bu kişilerin tespit edilerek yakalanması için emniyet müdürlüğüne yazı gönderdi.

Teoman şarkılarını ünlüler seslendirdi
Bugüne kadar Teoman'ın sesinden dinlediğimiz, hit olmuş, söz ve müzikleri Teoman'a ait şarkıları ünlü isimler seslendirdi. Alper Erinç, Sinan Akçıl'ın aranjörlerini yaptığı "Söz Müzik Teoman" albümde Sezen Aksu, Yalın, Candan Erçetin, Yaşar, Nil Karaibrahimgil, Emre Aydın, İzel, Mirkelam, İrem Candaş, Yavuz Bingöl, Kreş, Harun Tekin, Rashit ve Hayko Cepkin, Teoman şarkılarını seslendirdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.02.2008
527
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.