Magazin

Tempo bu hafta da dolu

Tempo bu hafta da dolu

Tempo dergisinin yeni sayısı yine dopdolu. Yeni sayı 18. yaş nedeniyle gençlere ayrıldı. Ayrıca TOEFL Deneme Sınavı ve "e-kolay"dan 100 kontür de okuyuculara hediye olarak veriliyor.

Tempo bu hafta kapağını 18. yaş nedeniyle gençlere ayırdı. Ve bu nedenle 'Çemberimde Gül Oya' dizisinin yaşandığı dönemde 'genç olanların' gerçek hayat öykülerini sayfalarına aktardı. Böylece günümüz gençliği, bir dönem gençlerinin gerçek maceralarını da öğrenmiş olacak.

Bedava TOEFL Deneme Sınavı
Tempo bu hafta Kaplan English Program Eğitim Kurumu ile ilginç bir işbirliği gerçekleştiriyor. Kaplan'ın Türkiye Temsilcisi Alternatif Yurtdışı Eğitim ile birlikte okurlarımıza bedava TOEFL Deneme Sınavı'nı kazanma şansı veriyor.

Tempo'yla birlikte dağıtılan Kaplan EP broşüründe size özel bir şifre bulacaksınız. Tempo'nun İnternet sitesi www.tempodergisi.com.tr adresine girdiğiniz zaman Ücretsiz TOEFL Deneme Sınavı ibaresi taşıyan bir banner göreceksiniz. Şifreyi ilgili bölüme yazıp buraya girdiğiniz zaman, karşınıza 15 soruluk bir İngilizce test çıkacak.

Bu testi doldurup kişisel bilgilerinizi gireceksiniz. Bu sınavı en iyi yapan ve en yüksek puanla kapatan ilk 200 kişi, 55 dolar değerindeki TOEFL Deneme Testi'ni almaya hak kazanacak. Bu test Kaplan'ın Türkiye Temsilcisi Alternatif Yurtdışı Eğitim tarafından kazananlara ulaştırılacak.

"e-kolay"dan 100 kontör
Tempo bu hafta İnternet'le dolu. Tempo ile birlikte 100 kontörlük e-kolay internet kartına da sahip oluyorsunuz. Bu 100 kontörlük İnternet kartı ile iki aylık oyun sürücülüğü üyeliği, bir aylık Ragnorök online oyun üyeliği ve daha bir dizi İnternet kolaylığı kazanabiliyorsunuz. e-kolay bu kontör kartları ile İnternet'i kredi kartı ile kullananlara pratik bir alternatif sunuyor. Özellikle gençlerin İnternet kullanımında bu kart ana-babalara İnternet kullanımını denetleme açısından iyi bir olanak sağlıyor.
Yayın tarihi: 06.12.2004
613
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.