Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Temel İçgüdü 3'ü de çekerim

Temel İçgüdü 3'ü de çekerim

Temel İçgüdü 2 filminin galası için İtalya'da bulunan Sharon Stone, beyaz-perdede seksi ve çıplak görünmekten çekinmediğini belirterek "Merak etmeyin, bu beden ve akıl, üçüncü bir Temel İçgüdü filmini daha kaldırır" dedi.

Temel İçgüdü 2'den kareler sağda

31 Mart'ta bütün dünyada aynı anda gösterime girecek olan "Temel İçgdü-2" filminin yıldızı Sharon Stone, Roma'daki tanıtım toplantısında, "Bugün ilk Temel İçgüdü filmini seyrederken kendimi kızımmış gibi izliyorum" dedi. Sharon Stone, 14 yıl sonra filmin devamında kendisini daha farklı bir "Catherine Tramell" karakteri olarak hissettiğini belirtti ve "Şimdi o daha bilinçli, ama aynı zamanda da daha çaresiz. Sanki bir vampir olmuş. Üstelik seks tutkusu olgunluğu ile artmış" diye konuştu.

Bu beden onu da taşır
Sharon Stone, Temel İçgüdü 2'nin de devamının çekilebileceğini belirterek "Merak etmeyin, bu beden ve akıl onu da taşır. Çünkü ben seyircilerin 48 yaşında bir kadını beyazperdede seksi ve çıplak görmelerini hiç sakıncalı bulmuyorum. Tam tersi onları tahrik etmek hoşuma gidiyor" ifadesini kullandı.

Bir diva, bir bir seks sembolü olmanın kendisinden çok birlikte yaşadığı erkekler için zorluklar getirdiğini ve onlara normal bir olduğunu anlatmakta güçlük çektiğini söyleyen Sharon Stone, "Ne olur beni sadece seksi ve güzel bir kadın olarak anımsamayın. Ben birçok sosyal hizmette bulunan bir insanım 12 yıldır AIDS'le mücadele için çırpınıyorum. Dünyayı geziyorum. Liderlerle görüşüp barış için çabalar sarf ediyorum. Dünya kötüleşmedi, bizler daha bilinçli olduk ve ürkmeye başladık" yorumunda bulundu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.03.2006
570
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.