Magazin

Teklifi duyunca çıldırdı

Teklifi duyunca çıldırdı

Usta oyuncu Füsun Demirel, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi için kendisine teklif edilen 10 bin liralık ücrete ateş püskürdü.

Oyuncu, “Filmin bütçesi bu kadar yüksekken bana biçilen fiyat ancak bahşiş olarak verilir” dedi. Oyuncu Füsun Demirel Mahsun Kırmızgül'ün yeni filmi için teklif edilen ücreti öğrenince deliye döndü.

Beyaz perdede büyük başarı yakalayan ‘Romantik Komedi’ filminin ikinci serisi için kendisine rol teklif edildiğini belirten Demirel, Kırmızıgül'ün üstlendiği filmde yer almayacağını açıkladı. Oyuncu, ‘Filmin bütçesine göre bana teklif edilen fiyat ancak bahşiş olarak verilir. Hollywood oyuncuları kıdemlendikçe rakamları artar. Bizde de tam tersi' diye konuştu. Oyunculuğu bırakacağını açıklayan Demirel, “Bana biçilen değer hakarettir. Cenazelere gönderdikleri çelenkler bile daha pahalı” dedi.

PARA İÇİN FİLMİMDE HİÇ OYNAMASIN

Filmin yapımcısı Murat Tokat ise Demirel için şu sözleri sarf etti: “Ayıp laflar söylemiş. Para için benim projemde oynayacaksa oynamasın.10 bin lira teklif edelim dedik. Neticede başrol oynamayacak. Filmde 4 dakikalık rolü var” ifadesini kullandı.

(Vatan)

Yayın tarihi: 18.06.2012
632
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.