Magazin

Tek gecelik ilişki İnternete düştü

Tek gecelik ilişki İnternete düştü

Ünlü müzisyen ve Live AID projesinin mimarı Bob Geldof'un kızı Peaches'in başı; geçen kasım ayında yaşadığı tek gecelik kaçamak yüzünden derde girdi.

Güncellenme tarihi:
21 yaşındaki Geldof'un Los Angeles'te kaçamak yaptığı genç adam yaşadıkları özel gecede çekilen fotoğrafları İnternette yayınlayınca skandal çıktı. O RESİMLER İÇİN TIKLAYIN İddialara göre mankenlik ve moda tasarımcılığı yapan Peaches Geldof, Los Angeles'ta ismi Ben olarak açıklanan bir Amerikalı ile tanıştı. Ben'in İnternette anlattıklarına göre ikili yaşadıkları tek gecelik kaçamak sırasında uyuşturucu kullandı. Hatta Ben uyuşturucudan önce Viagra aldı. Sabaha karşı saat 2:00 sıramarında Peaches ile karşılaştığını yazan Ben, "Önce Peaches'in yatağında çıplak biçimde dans ettiğimizi hatırlıyorum" diye yazdı. Uyuşturcu ve seks alemi yaptıklarını, daha sonra da Geldof'un kendisini Hollywood'daki Scientology tarikatının merkezine götürdüğünü anlatan Ben "Saunaya girdik ve kendimizi tüm pisliklerimizden arındırdık" diye yazdı. Peaches Geldof'un sözcüsü ise Ben adlı Amerikalı'nın bu iddialarını yalanladı. Peaches Geldof; Bob Geldof ile Paula Yates'in kızı.. Peaches'in annesi Paula Yates; 2000 yılıda aşırı dozda uyuşturucudan hayata veda etmişti. Peaches Geldof 2008 yılında Max Drummey ile evlenmiş ve kısa sürede boşanmaya karar vermişti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.03.2010
871
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.